16 Mayıs 2009 Cumartesi

In da ClubTottenham cephesinden havadisler var. Ledley King bir gece kulübü çıkışındaki tatsızlık nedeniyle nezaharet yüzü görünce Redknapp ciddi ciddi gece kulüplerine gitme yasağı koymaya karar vermiş futbolculara. 

Konu hakkında görüşlerine henüz danışılmayan Bülent Uygun'un ise "Biz bunları kitaplarımızda yazdık" diyip uluslararası ortamları gerebileceği tahmin ediliyor. Daha önce koskoca Wenger'in kariyerini "Sivas'a gel de görelim" tadında birkaç lafla bitiren Uygun'un Redknapp'ten alacağı tepki de merakla beklenecektir tahmin ediyorum. Bir bilek güreşi teklifi gelse ve kazanan dostluk olsaydı hep birlikte Laila'da kutlardık. Allah'ım ne tür bir silsile olurdu bu? Evlerden ırak.

Haberde Gazza da var. "Leave those kids alone" mealinde herkesin rahatlamaya ihtiyacı olduğunu belirten sözlerine yer verilmiş. Redknapp de "Ah Gazza, kendini yaktın çocukları yakma" veryansınında bulunmuş. Birkaç karizmatik söz daha sarfedip karanlıkta kaybolmuş ardından. 'Hanım bir kız bulun nikahlanın' falan gibi.

Hiç yorum yok: